Katalogas

Alyva Rubio Monocoat

Vienas vienintelis sluoksnis apsaugo ir nudažo medieną!

Rubio Monocoat Oil Plus: revoliucinė technologija natūraliai medienos apsaugai ir spalvinimui!

 

Be vandens ir lakiųjų organinių junginių (LOJ)
Rubio Monocoat Oil Plus sudėtyje nėra vandens, produktas pagamintas iš natūralių medžiagų, jo sudėtyje nėra lakiųjų organinių junginių

Nudažo ir apsaugo medieną molekulinės sąveikos būdu
Rubio Monocoat Oil Plus alyva molekulinių jungčių būdu susijungia su medienos paviršiniu sluoksniu, kurio storis siekia kelis mikronus, nesudarydama ant medienos paviršiaus plėvelės, neįsigerdama į medieną. Dėl šios priežasties produkto sąnaudos yra gerokai mažesnės lyginant su tradiciniais medienos apdailos būdais.


Ilgalaikė apsauga
Molekulinės jungtys sukuria patvarią ir ilgaamžę apsaugą. Labai svarbu yra laikytis reikalaujamos kelių minučių reakcijos trukmės, nes tai užtikrina patikimą molekulinį ryšį. Kuo geriau susiriš medienos skaidulos, tuo patikimesnė apsauga bus garantuota.

Nėra persidengimų
Kai tik laisvos celiuliozės skaidulos surišamos, perteklinio produkto nebepriima nei mediena, nei pats Rubio Monocoat Oil Plus sluoksnis. Todėl panaudojamas optimalus produkto kiekis, išvengiama darbo ruožų ribų pėdsakų ar persidengimų.


Sutaupytas laikas: nudažymas ir apsauga išgaunama padengiant vienu sluoksniu
Nėra prasmės dengti antrą Rubio Monocoat Oil Plus sluoksnį, nes padengus pirmuoju sluoksniu nebelieka laisvų celiuliozės skaidulų, su kuriomis galėtų sureaguoti  Rubio Monocoat Oil Plus.

Lengva pataisyti
Ši technologija leidžia pataisyti pažeistas vietas ar įbrėžimus: kadangi alyva suriša tik laisvas celiuliozės skaidulas, tai tik pažeistos vietos absorbuos šį produktą, o likusi danga liks nepakitusi. Praėjus reakcijos laikui, alyvos perteklius lengvai pašalinamas, nelieka jokių persidengimų.

 

Išskirtinės spalvos: 

Unikali Rubio Monocoat Oil Plus pigmentavimo technologija suteikia galimybę išgauti intensyvias ir sodrias spalvas, dengiant tik vienu vieninteliu sluoksniu ir nekeičia natūralios medienos išvaizdos ir pojūčio. 

Šaltinis: http://www.monocoat.lt

UAB „Inepas”
Lentpjūvės g. 5,
LT-90117 Plungė
Tel., faksas
+370 448 52002
Mob. tel.
+370 620 33661
Mob. tel.
+370 620 33788
El. paštas
info@inepas.lt
Internete
www.inepas.lt
Įmonės kodas
302427769
PVM kodas
LT100004863014
Bankas AB
Šiaulių bankas
SWIFT kodas
CBSBLT26A
A. S.
LT617182000008467381