AKCIJA!
+370 620 33661
+370 620 33788
info@inepas.lt
medžio gaminiai konstrukcine mediena statybinė mediena mediniai sodo nameliai sodo nameliai

Dailylentės
Grindinės lentos

Dailylentės, Grindinės lentos

Natūralaus medžio dailylentės ir grindinės lentos - ekologiškos, tvirtos ir patvarios, pagamintos iš aukščiausios kokybės skandinaviškos pušies medienos. Natūralių, pušies medžio šiltų spalvų vidaus dailylentės ir grindlentės suteiks Jūsų namų interjerui subtilaus jaukumo ir natūralaus grožio. Lauko apdailai siūlome eglės medienos dailylentes.

Plačiau >

Sodo nameliai,
lauko tualetai, šuns būdos

Sodo nameliai, lauko tualetai, šuns būdos

Mediniai sodo nameliai yra ekologiški, jaukūs ir patogūs, lengvai transportuojami ir surenkami. Palankiomis kainomis gaminame įvairių dydžių bei modelių sodo namelius: poilsio, sargų, sodo įrankių, statybininkų. T. p. siūlome maumedžio terasas, medinius garažus, lauko tualetus, šuns būdas, skydus baldų gamybai ir kitus smulkius medienos gaminius – paklausius standartinius ir pagal individualius užsakymus.

Plačiau >

Statybinė mediena Konstrukcinė mediena

Statybinė mediena Konstrukcinė mediena

Natūrali mediena visais laikais buvo ir yra viena populiariausių statybinių medžiagų, nes medis ekologiškas, medinės konstrukcijos labai tvirtos, lengvai montuojamos, patvarios ir ilgaamžės. Ypač atsparūs aplinkos poveikiui yra maumedis ir eglė. Statybinę-konstrukcinę medieną siūlome standartinių matmenų ir galime išpjauti pagal individualius užsakymus.

Plačiau >